Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

2010 yılında kurulan Teng Xiang elektronik, deneyimli bir RF ürünleri üreticisidir.Özellikle aralığındaAntenler, RF koaksiyel kablo tertibatları, RF konektörleri.5G, 4G (LTE), 3G, 2G, WiFi, ISM, IoT çözümleri, Iridium iletişimi, GPS/GLONASS/BeiDou frekansları ve daha fazlasını sağlayan hızla gelişen kablosuz endüstriyi karşılamak için yenilikçi teknolojiler ve çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Üzerinde odaklanarak telekomünikasyon, Güvenlik, Otomotiv, Tıbbi, IoT,ve diğer pazarlar.Müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir çözüm sunuyoruz.Bizimlekurum içi tasarım, Ar-Ge, ve üretme, ekip, müşteriler için yüksek kaliteli bir ürün geliştirmek için her zaman hazırdır.

Müşterilerimize ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve istisnai müşteri hizmetleri sunarak, tüm müşterilerimize odaklanıyor ve onlara aynı mükemmel hizmeti ve düşünceleri sunuyoruz.

sertifikalar
ISO9001:2015, ISO14001:2015, IECQ QC 080000: 2017, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Dong-guan Tengxiang Electronics Co Ltd, 2010 yılında kurulmuş lider mobil iletişim terminali anten iş ve birinci sınıf akıllı terminal parçaları bileşenleri, tedarikçisi konumundadır. Müşterilere komple elektronik bileşenler entegre tasarım ve üretim hizmetleri sunmak.


Tengxiang Electronics Co Ltd ağ bağlantı endüstrisinin hızlı gelişim, lider ve başarılı onun "müşteri ve ortakları ile geliştirmek için" hatlarının sonuçlarını bağlı olduğunu. Güven ve desteğin müşterileri ve ortakları, Tengxiang davasının başarısının temeli. Ortaklara teknik servislerin seviyesini arttırın, Tengxiang uzun vadeli bir stratejidir.

Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1000000-3000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Tengxiang Electronics Co., Ltd. Sertifikalar